Lodowiska przenośne sezonowe / Agregaty do lodowisk – chillery / Place zabaw na śniegu lub lodzie / Akcesoria / Bandy / Serwis /

 Lodowiska przenośne sezonowe / Agregaty do lodowisk – chillery / Place zabaw na śniegu lub lodzie / Akcesoria / Bandy / Serwis /

Zawsze miękki i świeży śnieg taki jak chcesz!

Snowvolution to innowacyjny modułowy system energooszczędnych maszyn naśnieżających, zaprojektowanych i wyprodukowanych przez Industrial Frigo Ice. Modułowość tego systemu umożliwia wykorzystanie pojedynczej maszyny lub grup maszyn do produkcji prawdziwego śniegu, funkcja ta odbywa się w sposób całkowicie automatyczny i z możliwością zdalnego zarządzania całym systemem.

Snowvolution umożliwia, w zależności od potrzeb, stałe lub w zaplanowanych odstępach czasu rozprowadzanie śniegu. Dzięki zaawansowanym technologicznie komponentom maszyny charakteryzują są niskim wpływem na środowisko przy zachowaniu wysokiego standardu wydajności i zmniejszonego zużycia energii. Ponadto wytwornice śniegu Snowvolution firmy Industrial Frigo Ice charakteryzują się kompaktową konstrukcją, precyzją i rozszerzeniem przepływu śniegu, a przede wszystkim wyjątkową jakością płatków śniegu.

Ten typ maszyny jest idealny do odtwarzania bajkowych zimowych krajobrazów, takich jak Snow Playground, śnieżny plac zabaw najbardziej lubiany przez dzieci! Jest to bezpieczna przestrzeń pokryta miękką warstwą śniegu, w której dzieci bawią się budując bałwany i zamki lub lepiąc śnieżki. Tego typu atrakcje nadają się szczególnie do galerii handlowych lub do uczynienia jeszcze bardziej atrakcyjnym wydarzeń sezonowych, takich jak jarmarki bożonarodzeniowe lub zaskoczyć gości na różnego typu wydarzeniach (ewentach).

Dzięki śniegowi z maszyny Snowvolution możliwe jest również tworzenie krytych i zewnętrznych stoków narciarskich oraz tworzenie krótkich pętli narciarskich! SKI SLOPE to nasz stok narciarski odpowiedni zarówno do użytku na zewnątrz, jak i wewnątrz i jest wykonany z wysokiej jakości śniegu z naszych maszyn. Doświadczeni i mniej doświadczeni narciarze mogą nabrać pewności siebie, trenować lub próbować skoków na pokrywie śnieżnej o wyjątkowej jakości. Na stokach Super Slopes Industrial Frigo Ice najbardziej znani zawodnicy freeskiingu na świecie rzucili sobie wyzwanie zapierającymi dech w piersiach akrobacjami i skokami, a sportowcy mogli docenić jakość prawdziwego śniegu, a nie zwykłego kruszonego lodu, który często zagraża osiągom na wysokim poziomie.

Łatwość montażu sprawia, że Snowvolution jest jedną z najbardziej niezawodnych technologii do wzbogacania przestrzeni publicznych i komercyjnych lub imprez sportów zimowych w dowolnym miejscu na świecie, w rzeczywistości nasz śnieg wytrzymuje temperatury znacznie przekraczające 0°C.

Maszyna do produkcji puchu śnieżnego SBW

Seria Snovolution SBW oferuje wytwornice śniegu o różnych rozmiarach, idealne do naśnieżania powierzchni o różnej wielkości: od małych placów zabaw o powierzchni kilku metrów kwadratowych po bardzo duże obszary, takie jak kryte i zewnętrzne stoki narciarskie. Instalacja jest bardzo szybka i łatwa, ponieważ wymaga jedynie zasilania i wody, może pracować zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Snowvolution jest dostępny jako samodzielna jednostka lub jako system modułowy. Puch śnieżny produkowany przez Snowvolution oszczędza narciarzom problemów spowodowanych sztucznym śniegiem niskiej jakości. Ponadto, dzięki najnowszej technologii, śnieg z Snowvolution wytrzymuje nawet dodatnie temperatury.

SNOWFALL SYSTEM S8

Ten system naśnieżania, idealny do odtwarzania śnieżnych placów zabaw, zapewnia, że śnieg pokryje wszystkie wyznaczone obszary dzięki automatycznemu ruchowi armatki śnieżnej, która porusza się z jednej strony na drugą, równomiernie rozprowadzając śnieg. Opady śniegu mogą być stałe lub tymczasowe.

Zalety w skrócie:

 • Większa powierzchnia pokrywy śnieżnej
 • Duża odporność na topnienie śniegu
 • Równomierne rozłożenie śniegu
  Modele SNOWVOLUTIONPRODUkcja śniegu [M³/24H]S8 SNOWFALL SYSTEMwymiary
  SBW 60612.870 x 1.250 x 2.000h
  SBW 60/21313.730 x 1.250 x 2.000h
  SBW 1201213.000 x 1.600 x 1.900h
  SBW 2002013.000 x 2.140 x 4.400h
  SBW 4004013.000 x 2.140 x 4.400h
  SBW 800801 do  26.000 x 2.140 x 4.400h
  SBW 12001202 do 39.000 x 2.140 x 4.400h
  SBW 16001602 do 411.500 x 2.140 x 4.400h

 Industrial Frigo Ice – Lodowiska Polska / Industrial Frigo Ice – Lodowiska Polska / Industrial Frigo Ice – Lodowiska Polska /

 Industrial Frigo Ice – Lodowiska Polska / Industrial Frigo Ice – Lodowiska Polska / Industrial Frigo Ice – Lodowiska Polska /

Sprawdź nasze pozostałe produkty do zabawy na lodzie i utrzymania lodowiska w doskonałej kondycji.

01/

Lodowiska

Specjalizujemy się w dostawie, montażu, demontażu i serwisie lodowisk: wykonujemy lodowiska przenośne, sezonowe oraz oferujemy sprzedaż lodowisk dostosowanych do indywidualnych potrzeb.

Sprawdź szczegóły

02/

Place zabaw

Dzięki Industrial Frigo ICE oferujemy szeroką gamę produktów z atrakcjami na śniegu lub lodzie takich jak: place zabaw, ślizgawki, zjeżdżalnie. Wszystkie te produkty to zaproszenie do niepowtarzalnej zabawy na śniegu i lodzie.

Sprawdź szczegóły

03/

Chillery

Nasze zaawansowane technologicznie agregaty chłodnicze zaprojektowane specjalnie do lodowisk są niezbędne do wytworzenia lodu o wysokiej jakości. Ich działanie zapewnia utrzymanie lodu przy wysokich temperaturach otoczenia oraz większą oszczędność energii.

Sprawdź szczegóły

04/

Akcesoria

Łyżwy, chodziki, rolby oraz inne akcesoria, to niezbędny dodatek dla wszystkich poszukujących ciekawych i bezpiecznych atrakcji na lodowisku

Sprawdź szczegóły

05/

Snowmachine

Nasza nowa generacja maszyn do produkcji (wytwarzania) śniegu, charakteryzująca się niskim zużyciem energii oraz wysoką wydajnością to idealne rozwiązanie dla parków rozrywki na śniegu, do naśnieżania torów i powierzchni na zewnątrz i wewnątrz, o przeznaczeniu rekreacyjnym i  do sportów profesjonalnych.  

Sprawdź szczegóły