O firmie

azienda

Industrial Frigo od 1969 roku specjalizuje się w produkcji agregatów chłodniczych. W oparciu o to ogromne doświadczenie powstała firma Industrial Frigo Ice zajmująca się od ponad 15 lat produkcją lodowisk, ich sprzedażą oraz wypożyczaniem. Wdrażamy i produkujemy pełną gamę agregatów wody lodowej przeznaczonych do obsługi lodowisk.

Dziś na całym świecie Industrial Frigo Ice oznacza wydajność i jakość w sektorze lodowisk. Jesteśmy firmą międzynarodową, obecną na wszystkich kontynentach, w tym także w Polsce. W odpowiedzi na potrzeby rynku i Klientów firma nieustannie wprowadza nowe rozwiązania technologicznie, projekty i realizacje.

Zawsze byliśmy odpowiedzialni za politykę ochrony środowiska. Od lat Industrial Frigo Ice tworzy produkty, które optymalnie wykorzystują źródła energii.
Są to najnowszej generacji agregaty dostosowane do pracy przy lodowiskach, osiągające wymierne oszczędności energii. Firma ogranicza do minimum emisje CO2, wytwarzanie odpadów, stosuje materiały do ponownego wykorzystania lub recyklingu i optymalizuje zużycie energii. Nasze lodowiska są produkowane przy użyciu energii elektrycznej wytworzonej przez nasze wysokowydajne, ekologiczne panele słoneczne.

Profil
Industrial Frigo Ice nieustannie się rozwija tworząc lodowiska stałe i mobilne, śniegowe lub lodowe place zabaw, zjeżdżalnie, ściany lodowe i wiele innych instalacji wykonanych z lodu. Nasze produkty to wysoka wydajność, niezawodność, wiarygodność, nowoczesny design i zaawansowane technologie dla wszystkich realizacji. Każdy projekt jest powierzany działowi Industrial Frigo Engineering, który opracowuje rozwiązania dedykowane dla danego zamówienia.

Dostarczamy produkty na wynajem lub na sprzedaż, do obiektów zlokalizowanych zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, a także do miejsc, gdzie panują wysokie temperatury. Dzięki nowoczesnej, włoskiej technologii i jakości nasze produkty są nie tylko łatwe do zainstalowania, ale także ich obsługa i eksploatacja nie przysparzają żadnych problemów.

Industrial Frigo Ice to idealny partner dla lodowisk.
Naszą misją jest satysfakcja Klientów.